Blog

Dijital Dünyada evlilik

İçeridekiler dışarı, dışarıdakiler neden içeri girmek için çaba sarf eder? bu zıt duygular aslında dünyanın bir düzen içerisinde akışını sağlayan muazzam bir istatistik mi?

Daha Fazla
Düğün Davetiyeleri Artık Dijital

Sadece Türkiye'de yılda 400 binden fazla düğün yapıldığını biliyor muydunuz?

Daha Fazla
İlk düğün davetiyesi ne zaman yapıldı?

Davetiyenin kısa tarihi

Daha Fazla
Video Davetiye Hediye Edilebilir.

Video davetiyelerimizi hediye edin

Daha Fazla
Doğa ve video düğün davetiyesi

Doğa ve Video Düğün Davetiyesi Başlığa baktığınızda doğa ile video davetiye arasına ne gibi bir ilişki ve alaka olabilir diye bir an olsun düşünmüş olabilirsiniz. Muhtemelen bu düşüncenin ardından aklınızda o derin bağlantı şekillenmiştir diye düşünüyoruz. Evet, doğa ve çevre ile dijital davetiyeler arasında elbette ki önemli bir bağlantı var.

Daha Fazla
Video davetiye ve Tasarruf

Teknolojiyle şekillenen ve dönüşen sosyal adetlerden biri olan evlilik sürecinde de teknolojik imkanlardan yararlanmak, birçok yönden tasarruf sağlıyor.

Daha Fazla
Dijital Davetiye Rehberi

Teknolojinin önemli gün ve organizasyonlarımızdaki en etkili kullanım örneklerinden biri olan dijital (online) davetiyeler, meraklılarına sayısız tasarım çeşitleri sunuyor.

Daha Fazla
Dijital Davetiyenin Avantajları

Son zamanlarda dijital davetiyeye olan rağbetin giderek artmasını, kullanıcılara sağladığı birçok avantajla ilişkilendirmek mümkündür. Dijital davetiyelerin faydaları şu şekilde sıralanabilir: Kâğıt ve diğer materyallerin kullanılmadığı online davetiyeler, çevre dostu olarak nitelendirilebilir.

Daha Fazla
2023 Düğün Davetiyesi Trendleri

Davetiyeler, sevdiklerimizi özel günlerimize çağırmanın en değerli ve en şık yöntemidir. Bazen davetiyeler göndericinin bazen de davet edilen kitlenin izlerini taşır. Yıldan yıla davetiye trendlerinin değişmesi, gelişen tasarımlara dayalı olarak talepteki artışın bir sonucudur. Zamana ayak uydurmak ve 2023 yılı davetiye trendlerini yakalamak isteyenler için işte yılın davetiye modelleri…

Daha Fazla